1-2.09.2016 r. (czwartek-piątek)
- Bielsko-Bialska Amatorska Liga Piłki Nożnej
Kompleks Sportowy „Orlik”, ul. Słowackiego 27b,
czwartek: od godz. 17.00 do godz. 22.00
piątek: od godz. 17.00 do godz. 22.00
2-3.09.2016 r. (piątek-sobota)
- XV Międzynarodowy Turniej Siatkarski Beskidy 2016
Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Karbowa 26,
piątek: godz.15.50 - oficjalne otwarcie turnieju
sobota: godz.13.00 – mecz o III miejsce
2.09.2016 r. (piątek)
- I Liga piłki nożnej: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice
Stadion Miejski, ul. Rychlińskiego 21, godz. 18.00
3.09.2016 r. (sobota)
- Puchar Ligi Orlika
Kompleks Sportowy „Orlik”, ul. Słowackiego 27b, godz.9.00
7-9.09.2016 r. (środa-piątek)
- Bielsko-Bialska Amatorska Liga Piłki Nożnej
Kompleks Sportowy „Orlik”, ul. Słowackiego 27b,
środa: od godz. 17.00 do godz. 22.00
czwartek: od godz. 17.00 do godz. 22.00
piątek: od godz. 17.00 do godz. 22.00
9-11.09.2016 r. (piątek-niedziela)
- Finały Drużynowych Mistrzostw Polski Młodziczek w tenisie
Korty tenisowe, ul. Ceramiczna 20,
piątek: godz. 9.00
sobota: godz. 9.00
niedziela: godz. 9.00
- Ogólnopolski Turniej Młodziczek w piłce siatkowej
Hala sportowa, ul. Rychlińskiego 19,
piątek: godz. 15.00 , godz. 18.15 – oficjalne otwarcie
sobota: godz. 9.00
niedziela: godz. 9.00 – mecz o miejsca 5-7
godz. 10.30 – mecz o 3 miejsce
godz. 12.00 – mecz o 1 miejsce
10.09.2016 r. (sobota)
- „Przewodnik czeka” – zwiedzanie Bielska-Białej: Trasa VI - Grodzisko, Stare Bielsko i Wzgórze Trzy Lipki (3-4 godziny)
- Ogólnopolska Liga Mistrzów – Orlik Polska
Kompleks Sportowy „Orlik”, ul. Słowackiego 27b, godz.9.00
- Zawody rowerowe na pumptracku
Tereny rekreacyjne „Błonia”, ul. Pocztowa 32,
- Turniej badmintona XXX Hałcnowskich Dni Sportu i Rekreacji „Jesień 2016”
Sala sportowa SP 28, ul. Wyzwolenia 343, godz. 11.00
- „Inline alpine”- konkurencje zjazdowe na wrotkach jednośladowych
Alejki asfaltowe przy Hali Widowiskowo-Sportowej, ul. Karbowa 26,
- Piknik Osiedlowy Rady Osiedla Mikuszowice Krakowskie – mecz piłki nożnej
Boisko sportowe, ul. Cyprysowa 25,
- IV Liga piłki nożnej: TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała – MKS Lędziny
Boisko piłkarskie, ul. Młyńska 52b, godz. 15.00
- III Liga piłki nożnej: BKS Stal Bielsko-Biała – Pniówek Pawłowice
Stadion Miejski, ul. Rychlińskiego 21, godz. 16.00
- Klasa A w piłce nożnej: LKS Zapora Wapienica – LKS Mazańcowice
Boisko piłkarskie, ul. Jaworzańska 120, godz. 16.00
- Turniej tenisa XXX Hałcnowskich Dni Sportu i Rekreacji „Jesień 2016”
Korty tenisowe, ul. Ceramiczna 20, godz. 13.00
- Piknik Osiedlowy Rady Osiedla Mikuszowice Śląskie – turniej piłkarski
Ośrodek Sportowo Szkoleniowy Rekord, ul. Startowa 13, godz. 14.00
14-16.09.2016 r. (środa-piątek)
- Bielsko-Bialska Amatorska Liga Piłki Nożnej
Kompleks Sportowy „Orlik”, ul. Słowackiego 27b,
środa: od godz. 17.00 do godz. 22.00
czwartek: od godz. 17.00 do godz. 22.00
piątek: od godz. 17.00 do godz. 22.00
17.09.2016 r. (sobota)
- Turniej tenisa stołowego XXX Hałcnowskich Dni Sportu i Rekreacji „Jesień 2016”
Sala sportowa SP 28, ul. Wyzwolenia 343, godz. 11.00
- I Liga tenisa stołowego: BISTS – PWSZ Zamość
Hala sportowa, ul. Bratków 16, godz. 16.00
- I Liga piłki nożnej: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec
Stadion Miejski, ul. Rychlińskiego 21, godz. 18.00
18.09.2016 r. (niedziela)
- Bielsko-Bialska Amatorska Liga Tenisa Stołowego
Hala sportowa, ul. Bratków 16, godz. 8.00
- 41 Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy pod Patronatem Prezydenta Miasta
godz. 9.00 – rozpoczęcie rajdu, godz. 9.30 – Start Plac Ratuszowy,
od godz. 14.30 do godz. 17.00 – rozstrzygnięcie konkurencji regulaminowych, rozdanie nagród i zakończenie rajdu – Park Rosta
- Jesienny Piknik Olimpijski w Aleksandrowicach
Teren lotniska Aeroklubu Bielsko-Bialskiego – Aleksandrowicka Strefa Sportu i Rekreacji,
- III Liga piłki nożnej: Rekord Bielsko-Biała – KS Ślęza Wrocław
Boisko piłkarskie, ul. Startowa 13, godz. 14.00
- IV Liga piłki nożnej: TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała – LKS Bełk
Boisko piłkarskie, ul. Młyńska 52b, godz. 16.00
* termin może ulec zmianie
- II Liga piłki nożnej kobiet: BTS Rekord - AZS PWSZ II Wałbrzych
Boisko piłkarskie, ul. Startowa 13,
21-23.09.2016 r. (środa-piątek)
- Bielsko-Bialska Amatorska Liga Piłki Nożnej
Kompleks Sportowy „Orlik”, ul. Słowackiego 27b,
środa: od godz. 17.00 do godz. 22.00
czwartek: od godz. 17.00 do godz. 22.00
piątek: od godz. 17.00 do godz. 22.00
22.09.2016 r. (czwartek)
- Zawody z cyklu „Lekkoatletyczne czwartki”
Stadion lekkoatletyczny, ul. Jaworzańska 120,
godz. 15.00 - odprawa techniczna, godz. 15.30 - rozpoczęcie zawodów
24.09.2015 r. (czwartek)
- Biegi na orientację – Bielsko-Biała nocą
Nowe miasto, ul. Legionów, godz. 19.00
23-24.09.2016 r. (piątek-sobota)
- Światowy Dzień Turystyki
piątek: Książnica Beskidzka, ul. Słowackiego 17a,
godz. 16.00 – spotkanie przedstawicieli władz samorządowych Bielska-Białej z zasłużonymi działaczami turystyki, połączone z ogłoszeniem wyników konkursu fotograficznego „Beskidy w kadrze zatrzymane”
sobota: godz. 9.00 - Plac Ratuszowy, odprawa drużyn i rozpoczęcie Turystycznej gry ulicznej ulicami Śródmieścia i Dolnego Przedmieścia Bielska-Białej
ok. godz. 12.00 – 13.00 - Park Słowackiego : meta Turystycznej gry ulicznej, konkursy dla dzieci i młodzieży
ok. godz. 13.30 - zakończenie
23-25.09.2016 r. (piątek-niedziela)
- Turniej Eliminacji Mistrzostw Europy Seniorek w siatkówce
Hala Sportowa, ul. Rychlińskiego 19
piątek: godz. 17.30 - Finlandia – Węgry
sobota: godz. 15.00 – Węgry – Estonia
niedziela: godz. 17.30 - Estonia – Finlandia
24.09.2016 r. (sobota)
- Klasa A w piłce nożnej: LKS Zapora Wapienica – Zapora Porąbka
Boisko piłkarskie, ul. Jaworzańska 120,
godz. 16.00
- I Liga piłki nożnej: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Puławy
Stadion Miejski, ul. Rychlińskiego 21, godz. 20.30
25.09.2016 r. (niedziela)
- Finał XXX Hałcnowskich Dni Sportu i Rekreacji „Jesień 2016”
Ogród Parafii p.w. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, ul. Wyzwolenia 336
od godz. 13.30 do godz. 16.00
28-30.09.2016 r. (środa-piątek)
- Bielsko-Bialska Amatorska Liga Piłki Nożnej
Kompleks Sportowy „Orlik”, ul. Słowackiego 27b,
środa: od godz. 17.00 do godz. 22.00
czwartek: od godz. 17.00 do godz. 22.00
piątek: od godz. 17.00 do godz. 22.00
29.09.2016 r. (czwartek)
- Zawody z cyklu „Lekkoatletyczne czwartki”
Stadion lekkoatletyczny, ul. Jaworzańska 120,
godz. 15.00 - odprawa techniczna, godz. 15.30 - rozpoczęcie zawodów