• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zbieractwo
No i pięknie! Doczekałem się. Może zaspokoję mój nader rozbudowany gen kolekcjonera niemal wszystkiego.
  Odpowiedz
(04-12-2013, 00:03 )dex54 napisał(a): No i pięknie! Doczekałem się. Może zaspokoję mój nader rozbudowany gen kolekcjonera niemal wszystkiego.
To będę obserwował twój,,gen'', byle jakieś fotki się pojawiły.Wink
  Odpowiedz
(04-12-2013, 00:05 )Krzysio21 napisał(a): To będę obserwował twój,,gen'', byle jakieś fotki się pojawiły.Wink
Z fotkami gorzej, bo wciąż nie wiem, jak się je wstawia. Ale ostatnio helcen nauczył mnie , jak wstawiać muzyczkę i dziś po raz pierwszy zapisałem odsyłacz do Nicka Cave'a!!!. To może i na zdjęcia przyjdzie pora , ale jak kiedyś pisałem, trzeba mnie za rączkę...
A zbieractwo... Na już interesuje mnie, czy ktoś zbiera monety polskie(przedwojenna Polska i monety o nominale 2 zł z tzw.Nordic Gold, bite od 1996 r. po dziś dzień- mam ich cały komplet:od 1. Zygmunta Augusta aż po ostatni okręt wojenny z XI 2013 i bardzo wiele podwójnych w stanie menniczym, które chętnie zamienię, sprzedam) i przedwojenne karty pocztowe z Bielskiem-Białą i Hałcnowem. Te z Hałcnowem zaprezentowane są w kalendarzu pocztówkowym na 2014 " Uroki Hałcnowa". I tu bardzo by się przydała umiejętność wstawiania fotek, bo chętnie bym się pochwalił najciekawszymi okazami. Niektóre też mam na wymianę.
  Odpowiedz
dex54 napisał(a):(...)To może i na zdjęcia przyjdzie pora(...)
Studiuj instrukcję Krzysia. Jak by co, pomogę Smile
  Odpowiedz
(04-12-2013, 00:25 )helcen napisał(a): Studiuj instrukcję Krzysia. Jak by co, pomogę Smile
A gdzie ta instrukcja?
  Odpowiedz
W "Regulaminie i technikaliach"
czyli TUTAJ
  Odpowiedz
(04-12-2013, 00:29 )helcen napisał(a): W "Regulaminie i technikaliach"
Aha, ale mówiłem, że za rączkę...? Ale to już nie dziś. Trza spać, bo jutro "dziadowskie" obowiązki(jak codziennie zresztą).
  Odpowiedz
(04-12-2013, 00:13 )dex54 napisał(a): Na już interesuje mnie, czy ktoś zbiera monety polskie

Może nie monety, ale banknoty, to i owszem. [Obrazek: ostr.gif]
No i raczej nie stare, ale całkiem świeże.
Tyle że ogromnie trudno je zdobyć... [Obrazek: bezradny.gif]
Ktoś ma podobne zainteresowania?

Odpowiedz
(04-12-2013, 07:35 )tsp napisał(a): Może nie monety, ale banknoty, to i owszem.
No i raczej nie stare, ale całkiem świeże.
Tyle że ogromnie trudno je zdobyć...
Ktoś ma podobne zainteresowania?
Ożywił się i od razu musi wątek zbanalizować. Ot, tsp w akcji.
  Odpowiedz
(04-12-2013, 08:57 )dex54 napisał(a): Ot, tsp w akcji.

A bo wy tacy śmiertelnie poważni jesteście, ponuracy tacy...
Trochę luzu, humoru - od trazu będzie weselej!
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości