• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep z asortymentem ogrodniczym
W jakim sklepie internetowym polecacie zrobić zakupy? Chodzi mi o kupno kilku narzędzi ogrodowych i ozdób. Czy ktoś z was zamawiał może w Praktikerze online? zainteresowały mnie tam ozdoby http://www.praktiker.pl/produkty,1210/oz...odowe.html i przy okazji kupiłbym kilka innych przedmiotów. Ewentualnie który sklep sprawdzony przez was brać pod uwagę? Próbowałem kupić na allegro, ale trudno mi znaleźć te przedmioty które mnie interesują i jednego sprzedawcy. A nie chcę kilka razy płacić za przesyłkę.
  Odpowiedz
Jeżeli chodzi o narzędzia ogrodowe, to nigdy nie kupuję w internecie. Bratek i Jawal - oba na Wyzwolenia - jest tam solidny sprzęt, a nie chińskie blaszki udające szpadle, czy grabie do czesania doniczek. Ozdoby nie są w moim guście więc nie odpowiem.
  Odpowiedz
Jak kto łupie drewno opałowe, to polecam siekierę fiskars do łupania. Różnica w porównaniu z tradycyjną siekierą ciesielską ogromna. Drogie to się wydaje ( cho o fiskars x25) może być krótsza lub dłuższa, ale łupanie tym to po prostu przyjemność. Wypróbowane na wysuszonych, grubych balach dębowych, które teoretycznie nie były do ruszenia.
  Odpowiedz
Helcen myśli o zimie chwaląc siekierę (patrząc dzisiaj za okno słusznie). Ja jeszcze kilka dni temu myślałem o koszeniu trawnika... Wink

[Obrazek: 8d4d37990018cac9549a01f1]

Zimowa promocja...
  Odpowiedz
Ja jeszcze nie kupiłem, jak wiesz zarastam :-) Ta lorneta lechowa to jakaś propozycja? Smile
  Odpowiedz
helcen napisał(a):Ta lorneta lechowa to jakaś propozycja? Smile

Nagroda za skoszenie ogrodu Wink, ale dobrze kombinujesz... Smile
  Odpowiedz
Piękna maszyna...
Idzie wiosna?
  Odpowiedz
No i poszła gdzie indziej! Ale ta siekiera mnie zainteresowała( w listopadzie "przerobiłem" 10 kubików brzozy w balach 120x40 d0 60 cm).
  Odpowiedz
Gdzie i za ile kupiona? Jeśli to nie tajemnica, oczywiście.
  Odpowiedz
Kupiona w "Bratku" na Wyzwolenia (mapa). 210 zł ( ponad 4 dychy taniej niż Castoramie).
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości