• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje dotyczące forum
Zapraszam wszystkich gości do zgłaszania swoich propozycji.
  Odpowiedz
Ja mam pytanie. Jeżeli coś się pominie np w cytowanym tekście - czyli może on być odebrany jako wyrwany z kontekstu wypowiedzi i autor się o to upomni, to lepiej sprostować, uzupełnić w "miejscu popełnienia przestępstwa" Smile - starym poście, czy poprawiać, jako nowa odpowiedź, co często niepotrzebnie przeciąga ten "poboczny" temat?
  Odpowiedz
Jeżeli poprawisz w starym poście, a autor upomni się w PW - to będzie OK. Jeżeli zaś autor upomni się na forum, to całość będzie niespójna i potrzebne będą dodatkowe wyjaśnienia. Wydaje się, że trzeba robić tak, coby było dla wszystkich jasne.
  Odpowiedz
Czyli, źle zrobiłem w "piracie drogowym"...
  Odpowiedz
(02-06-2013, 13:11 )helcen napisał(a): Ja mam pytanie. Jeżeli coś się pominie np w cytowanym tekście - czyli może on być odebrany jako wyrwany z kontekstu wypowiedzi i autor się o to upomni, to lepiej sprostować, uzupełnić w "miejscu popełnienia przestępstwa" Smile - starym poście, czy poprawiać, jako nowa odpowiedź, co często niepotrzebnie przeciąga ten "poboczny" temat?

Jeżeli chodzi o mnie, to można zostawić tak jak jestWink Co do innych cytatów to tak jak tsp odpisałSmile
  Odpowiedz
Dzięki, (już przezornie nie cytuję) Smile
  Odpowiedz
Pragnę poinformować wszystkich userów, że jeżeli ich posty będą zawierać,,lokowanie'' jakiegoś produktu, usługi i.t.p. to posty będą usuwane a delikwent trafi na moją prywatną listę.Wink

Już mam tam osiem osóbSmile
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości