• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje dotyczące forum
#1
Zapraszam wszystkich gości do zgłaszania swoich propozycji.
  Odpowiedz
#2
Ja mam pytanie. Jeżeli coś się pominie np w cytowanym tekście - czyli może on być odebrany jako wyrwany z kontekstu wypowiedzi i autor się o to upomni, to lepiej sprostować, uzupełnić w "miejscu popełnienia przestępstwa" Smile - starym poście, czy poprawiać, jako nowa odpowiedź, co często niepotrzebnie przeciąga ten "poboczny" temat?
  Odpowiedz
#3
Jeżeli poprawisz w starym poście, a autor upomni się w PW - to będzie OK. Jeżeli zaś autor upomni się na forum, to całość będzie niespójna i potrzebne będą dodatkowe wyjaśnienia. Wydaje się, że trzeba robić tak, coby było dla wszystkich jasne.
  Odpowiedz
#4
Czyli, źle zrobiłem w "piracie drogowym"...
  Odpowiedz
#5
(02-06-2013, 13:11 )helcen napisał(a): Ja mam pytanie. Jeżeli coś się pominie np w cytowanym tekście - czyli może on być odebrany jako wyrwany z kontekstu wypowiedzi i autor się o to upomni, to lepiej sprostować, uzupełnić w "miejscu popełnienia przestępstwa" Smile - starym poście, czy poprawiać, jako nowa odpowiedź, co często niepotrzebnie przeciąga ten "poboczny" temat?

Jeżeli chodzi o mnie, to można zostawić tak jak jestWink Co do innych cytatów to tak jak tsp odpisałSmile
  Odpowiedz
#6
Dzięki, (już przezornie nie cytuję) Smile
  Odpowiedz
#7
Pragnę poinformować wszystkich userów, że jeżeli ich posty będą zawierać,,lokowanie'' jakiegoś produktu, usługi i.t.p. to posty będą usuwane a delikwent trafi na moją prywatną listę.Wink

Już mam tam osiem osóbSmile
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości