• 2 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beskidzka Droga Integracyjna
Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Krakowie wszczął postępowanie w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla BDI!

Zobaczcie: ZAWIADOMIENIE
  Odpowiedz
oby ta droga jak najszybciej powstała. W piątek w kozach był wypadek - jechałem do Bujakowa ponad godzinę...
  Odpowiedz
Na autostradach i drogach ekspresowych także wypadki się zdarzają. Rozwój kultury komunikacyjnej u kierowców nie postępuje u nas równolegle do rozwoju sieci drogowej, niestety...

Aktualny plan przebiegu BDI na hałcnowskim odcinku:

[Obrazek: f687760800270a1c54b398b9]

Odpowiedz
Jak się dowiaduję, obecnie Rejonowa Dyrekcja Ochrony Środowiska oczekuje na uzupełnienie Raportu Oceny Oddziaływania przez inwestora, który ma tego dokonać najpóźniej do dnia 26.06.2015.
  Odpowiedz
Wczoraj nasze władze gościły panią minister Marię Wasiak - to ta pani "od dróg i kolei". Pani minister o Beskidzkiej Drodze Integracyjnej z Bielska-Białej do Krakowa tak powiedziała: "Jeśli po uruchomieniu S-1 zrobilibyśmy pomiar ruchowy, może wyszłoby na to, że ta droga nie musiałaby być budowana w standardzie drogi ekspresowej, ale w inny sposób udrożniona"
(ŹRÓDŁO: KLIKNIJ ).
No i już wszystko dla nas jasne, tak samo jak jasne dla tych, co codziennie muszą się męczyć jazdą po tej trasie...
  Odpowiedz
Będę miał ekspresówkę za domem. Bajka...
  Odpowiedz
Rafix - możesz rozwinąć swój post?
  Odpowiedz
200m od domu poleci ekspresówka. Jestem wprost zachwycony. Zwalą lasek w którym jako gówniarz goniłem z patykami, jeździłem na sankach i na rowerze, a teraz chodzę z synem na spacery. Będziemy sobie chodzić oglądać samochody.
  Odpowiedz
Rafix, lasek już dawno zwalony, auta zobaczysz z ogrodu, a tak na poważnie to przecież tam już nie mieszkasz. Wink
  Odpowiedz
Rafix, lasek w którym ja biegałem z patykami i pepeszą blaszaną przywiezioną przez tatę z...NRD dziś jest Szpitalem Wojewódzkim, cóż poradzić....?
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości