• 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciąg dalszy drogi S1 od węzła SuchyPotok w kierunku północnym
Witam,dziekuje za informacje i prosze mi o wytlumaczenie mapki bo jestem ciemny,np,co oznacza ten zołto szary szlaczek,ktoredy biegnie ulica taternicza na tych mapkach,przepraszam za takie pytania ale nie moge sie w tym polapac i znalezc swojej dzialki
  Odpowiedz
(20-02-2013, 09:25 )lukasz8424 napisał(a): co oznacza ten zołto szary szlaczek,ktoredy biegnie ulica taternicza na tych mapkach,

To najprawdopodobniej pomyłkowo wrysowana granica pomiędzy Gminą Wilamowice a Gminą Bestwina. W każdym razie nie ma to związku z projektem drogi.
Jeżeli masz jakąś mapkę swojej działki to możemy pokorespondować mailami (na PM przesłałem ci mój adres mailowy) - pomogę zlokalizować ją na tych rysunkach.
  Odpowiedz
Czekam na komentarze do artykułu z głównej...
  Odpowiedz
Witam,są jakieś nowe informacje dotyczące budowy drogi?
  Odpowiedz
To nie działa tak błyskawicznie.
Tu czas trzeba mierzyć przynajmniej w miesiącach...

W miarę na bieżąco pojawiają się informacje na takim forum dotyczącym tej drogi: TUTAJ
  Odpowiedz
Po mojej dzisiejszej rozmowie telefonicznej z GDDKiA O/Katowice:

Dokumentacja na etapie decyzji środowiskowej jest zasadniczo ukończona, jednak o decyzję jeszcze nie wystapiono (projektant na wniosek inwestora wprowadza pewne korekty). Nadal w obszarze Hałcnowa funkcjonują dwa warianty w rejonie ul. Taterniczej: "obok lasu" i "przez las". GDDKiA bardziej skłania się do wariantu "przez las", ponieważ na dalszym odcinku generuje on mniejsze problemy - jednak na tym etapie niczego przesądzać jeszcze nie można.

Tak jak już wyżej napisałem - czas decydowania trzeba mierzyć przynajmniej w miesiącach...
  Odpowiedz
(12-03-2013, 16:06 )tsp napisał(a): Po mojej dzisiejszej rozmowie telefonicznej z GDDKiA O/Katowice:
. Nadal w obszarze Hałcnowa funkcjonują dwa warianty w rejonie ul. Taterniczej: "obok lasu" i "przez las". GDDKiA bardziej skłania się do wariantu "przez las", ponieważ na dalszym odcinku generuje on mniejsze problemy - jednak na tym etapie niczego przesądzać jeszcze nie można.

Tak jak już wyżej napisałem - czas decydowania trzeba mierzyć przynajmniej w miesiącach...

tsp, czy sprawdzałeś już, jakie jest skomunikowanie naszej części Hałcnowa z tą, która będzie odcięta przez S1 idącą w kierunku na Kosztowy?
  Odpowiedz
(12-03-2013, 16:30 )dex54 napisał(a): tsp, czy sprawdzałeś już, jakie jest skomunikowanie naszej części Hałcnowa z tą, która będzie odcięta przez S1 idącą w kierunku na Kosztowy?
Ten problem był referowany przez projektantów na spotkaniu w naszym DK w dniu 17 września 2012 r. - proponowane rozwiązani anie zwbudzały większych zastrzeżeń.

Poniżej oficjalne stanowisko GDDKiA co do przyjętych terminów (skan pisma - pochodzi ze strony http://www.skyscrapercity.com/showthread...79&page=74):

[Obrazek: s1page001.jpg]

Odpowiedz

OK, ale pytałem oto, czy unikniemy takich problemów, jakie mamy np. z przerwaną ul. Księży Las i ewidentnym trudnym do naprawienia podziałem Hałcnowa na dwie części.
  Odpowiedz
Na to przyjdzie czas podczas oprawowywania i uzgadniania projektu budowlanego, a potem projektu wykonawczego i projektu stałej organizacji ruchu.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości