• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
obiekty sportowe
(27-05-2013, 15:02 )tsp napisał(a): Wszak pisałem: tisze jediesz, dalsze budiesz.
Dex musiał dodać te trzy grosze...[/color]

To po co pisać, skoro nie wolno pisać? Jak zwykle czegoś nie rozumiem...Albo są równi i równiejsi?
  Odpowiedz
(28-05-2013, 15:46 )tsp napisał(a): Ech, "ktoś" napisał, że "koncepcja jak to koncepcja- ulegnie daleko idącym zmianom".
Wciąż tu nie widzę żadnej chęci rezygnowania "lekką rączką" z czegokolwiek, a już z boiska w szczególności.
  Odpowiedz
A ja jednak zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Co program obiektu powinien zaawierać, jakie uwagi są do tej (wyjściowej, jak zaznaczyłem) koncepcji? Co z niej usunąć, a co dodać? Jak inaczej zagospodarować?
  Odpowiedz
(29-05-2013, 06:38 )tsp napisał(a): A ja jednak zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Co program obiektu powinien zaawierać, jakie uwagi są do tej (wyjściowej, jak zaznaczyłem) koncepcji? Co z niej usunąć, a co dodać? Jak inaczej zagospodarować?

To zawsze można. Też marzyłoby mi się, żeby to boisko, które-mam nadzieję-prędzej czy później powstanie, miało te wszystkie funkcje, które da się wyczytać z koncepcji przygotowanej przez Traffic. Ale mając prawie 60 lat na karku i nieco lat spędzonych w ratuszu jako radny, jestem realistą. Budżet, kryzys... itd., itp.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości