• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
obiekty sportowe
#1
Inwestycje, to nie tylko drogi Smile W naszej pięknej dzielnicy właściwie nie ma obiektów sportowych, rekreacyjnych. Bardzo interesowało by mnie, co stoi na przeszkodzie, aby Hałcnów uwzględnić w planach miasta jeśli chodzi o tego typu obiekty? Poza "zaciskaniem pasa"... Dlaczego tu naprawdę nic takiego nie powstaje? I czy mieszkańców w ogóle to interesuje, bo moze nie i nie ma tematu?
  Odpowiedz
#2
Temat jest!
Przeczytaj sprawozdanie z działalności dotychczasowej Rady Osiedla. Dowiesz się wielu rzeczy na ten temat. (Najnowsze artykuły - Sprawozdanie z działalności Rady Osiedla Hałcnów).
Nowa rada ma zamiar podjąć trud kontynuowania tych starań.
Potrzebne jednak jest wsparcie mieszkańców - nie tylko bierne, ale i czynne!
  Odpowiedz
#3
o to klub walczy od lat, niestety, bezskutecznie, mamy nadzieję, że teraz w końcu wspólnymi siłami uda się to przeforsować
  Odpowiedz
#4
Dzięki, przeczytam.
  Odpowiedz
#5
Przeczytałam. No tak nie może być... Czy 18 mozna przyjść na spotkanie RO i o tym porozmawiać?
  Odpowiedz
#6
Każdy może przyjść na zebranie RO - po to podano terminy spotkań.
RO nie jest jakąś instytucją zamkniętą, samą dla siebie - ma służyć mieszkańcom, więc musi być otwarta na ich problemy.
  Odpowiedz
#7
Nie da się ukryć, że Hałcnów jako jedyna dzielnica w Bielsku nie ma żadnych obiektów sportowych... Gdzie przez te wszystkie lata byli radni z naszego osiedla??? Wszędzie się da tylko nie w Hałcnowie. Gdybyśmy nie mieli wspaniałego proboszcza i parafialnego klubu sportowego to Hałcnów byłby sportową pustynią.
  Odpowiedz
#8
(10-09-2012, 10:35 )Darq napisał(a): Nie da się ukryć, że Hałcnów jako jedyna dzielnica w Bielsku nie ma żadnych obiektów sportowych... Gdzie przez te wszystkie lata byli radni z naszego osiedla??? Wszędzie się da tylko nie w Hałcnowie. Gdybyśmy nie mieli wspaniałego proboszcza i parafialnego klubu sportowego to Hałcnów byłby sportową pustynią.
Coś w tym jest.Odpowiem tak trochę z przekąsem-dwa place zabaw powstałyWink
Czy to ,,obiekty sportowe''?, gdzieś trzeba zaczynać.Smile
  Odpowiedz
#9
Trwają prace nad:
Budową Stadiony Miejskiego - 100 mln zł.
Budową kompleksu "pod Dębowcem" - ok. 25 mln zł/

Krótko mówiąc raczej ciężko w najbliższym czasie będzie uskrobać trochę grosza na hałcnowskiego orlika... Sad
  Odpowiedz
#10
Bielsko się bardzo dobrze rozwija to wiemy wszyscy ale brak obiektów sportowych w Hałcnowie świadczy o całkowitym braku operatywności naszych radnych lub ich ignorancji w temacie sportu!!! Wszyscy potrafią dla swoich dzielnic coś załatwić a oni nic. Z całym szacunkiem plac zabaw to nie obiekt sportowy....
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości