• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chodniki
(15-02-2014, 13:44 )dex54 napisał(a): ruszam wątki dawno nieodwiedzane?

Ruszaj, ruszaj - ale w tamtych wątkach!

Odpowiedz
Treść maila otrzymanego dzisiaj z Miejskiego Zarządu Dróg:

"Będziemy uruchamiać przejście dla pieszych przy Nowym Świecie . Ma zatwierdzenie
Pozdrawiam H. Mitka"

Odpowiedz
Dzisiaj (piątek 13 czerwca) o godz. 10.00 ropoczną się czynności odbiorowe nowego chodnika na ul. Janowickiej. Komisja spotyka się w rejonie skrzyżowania z ul. Jasińskiego.
Będę brał udział.

...po kilku godzinach:

Brałem udział, chodnik odebrany, uwagi zgłoszone, od jutra roboty poprawkowe i uzupełniające.

W imieniu mieszkańców podziękowałem inwestorowi, wykonawcy oraz inspektorowi nadzoru i wyraziłem wdzięczność za tę - jakże potrzebną - inwestycję. Wyraziłem też nadzieję na kontynuowanie tego dzieła.
Całość odbywała się w obecności naszego radnego, mam więc też nadzieję na pilnowanie, by znalazła się kasa na to przedsięwzięcie.

Odpowiedz
Mamy zapowiedź woli kontynuowania budowy chodnika na ul. Janowickiej - aż do granicy miasta (patrz strona główna).
  Odpowiedz
Projektant przysłał mi właśnie mailem projekt chodnika na ul. Janowickiej (do skonsultowania i wyrażenia opinii).
Dex - zainteresowany?
  Odpowiedz
A jakżeby nie! Jak i kiedy?
  Odpowiedz
Rozmawiałem z projektantem - ma przysłać resztę.
Jeśli przyśle, to proponuję w poniedziałek "po Wilamowicach". Alibo też przed ("Po" kawy nie piję).
  Odpowiedz
Jam natomiast piję o każdej porze i w każdej ilości (kawę, oczywiście).
  Odpowiedz
Kawę, hmmmmm...

[Obrazek: toast1.gif]
  Odpowiedz
No tego , co na tych ikonkach, to niekoniecznie...
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości