• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chodniki
Czy ktos z Was ma wiedzę na temat planu budowy chodników w naszej dzielnicy? Gdzie można uzyskać takie informacje?
  Odpowiedz
W tym roku ma być kontynuowana budowa chodnika wzdłuż ulicy Wyzwolenia. Jak dobrze pójdzie (czyt.: jak miasto da kasę), to w przyszłym roku nastąpi kontynuacja tego przedsięwzięcia na miarę XXI wieku, a może nawet zostanie przedłużony chodnik wzłuż ul. Janowickiej...
  Odpowiedz
Dziękuję za info.
  Odpowiedz
dopiszę jeszcze, że szczególnie interesuje mnie ul. Janowicka, tylko czekac, aż będzie tam jakaś tragedia Sad niektórzy uzytkownicy samochodów chyba mają problem z odpowiedzialnością za innych i siebie - jakie tam się rozwija prędkości! A chodzą tam dzieci do szkoły Sad Zero pobocza nawet...
  Odpowiedz
* KONTYNUACJA BUDOWY CHODNIKA PRZY UL. WYZWOLENIA

Wykorzystując tegoroczną końcówkę środków udało się jeszcze uruchomić budowę odcinka chodnika w br. przy głównej naszej ulicy. Rozstrzygnięty przetarg określa, że będzie to dodatkowe 80 metrów bieżących chodnika przy ul Wyzwolenia w kierunku ul. Wawelskiej oraz zainstalowanie części odwodnienia tej ulicy.
  Odpowiedz
Czy mnie oko nie myli, czy tez układane są rury w rowie przy Janowickiej zwiastujące prace nad chodnikiem?
  Odpowiedz
AniSzy - skoro się nie bywa na forum i nie czyta na przykład TEGO to się nie wie co w trawie piszczy ...
  Odpowiedz
Doczytało się, ale potem Smile Zresztą to takie logiczne, że o chodnikach powinno być w temacie "chodniki" Smile człowiek nie ma czasu niestety, czytać wszystkich wątków Sad
  Odpowiedz
(02-07-2013, 21:59 )AniSzy napisał(a): człowiek nie ma czasu niestety, czytać wszystkich wątków Sad

Jest taka przydatna opcja:
"Pokaż dzisiejsze posty" - co pozwala nie czytać wszystkiego, a jedynie najnowsze wpisy.
Też się gubię pośród tylu wątków kiedy szukam czegoś, a wiem, że było i od jakiegoś czasu nic tam się nie działo, a warto byłoby odświeżyć...
  Odpowiedz
haha przydało by się "pokaż posty od ostatneij wizyty" - nie tylko "dzisiejsze"

A przy okazji, jak długi jest planowany odcinek tego chodnika? Do jakiego punktu mają dojść?
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości