• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Światłowód - inwestycja, której u nas ...nie będzie?
Przeczytajcie sobie, cwaniaczki, co to jest Wi-Fi:
http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Wi-Fi

Nie ważne.
Zadalem jednoznaczne pytanie: czy w Halcnowie jest możliwość podpięcia się pod sieć kablową z dostępem do Internetu.
Tak, mieszkam na ul. Deszczowej (ukrywałem ten fakt jak mogłem, ale i tam mnie rozszyfrowaliscie... - dla pewności, ze zrozumiecie pisze: to sarkazm...).
Ani Orange ani Netia nie ma technicznych możliwości podpięcia mnie (brak wolnych portów i w dodatku ponad 2km od centrali, czyli znaczny ubytek sygnału).
Obecnie korzystam z Internetu (po WI-FI) od AJC, ale sygnał raz jest raz go nie ma.

Czy poza Orange i Netią jest u bas jeszcze jakiś dostawca po kablu?
  Odpowiedz
Cwaniaczku, masz takie pojęcie o tym, co mój kot. W trzecim poście bierzesz się za obrażanie innych, mimo że dostajesz odpowiedzi, bo ktoś poświęcił swój czas, żeby ci odpowiedzieć. Zadzwoń sobie gdzieś na infolinię i nie truj więcej dupy.
  Odpowiedz
Tak wlasnie zrobię...
Poprosiłem o pomoc a wy zaczynacie się rozwodzić co to jest WI-FI. Teraz, jak widać, jesteś mądrzejszy od Wikipedii...
A insynuacje odnośnie WI-FI "od sąsiada" były żenujące.
Jak nie umiecie pomoc to lepiej nic nie piszcie.
Za treści merytoryczne oczywiście dziękuję Smile
  Odpowiedz
Czepiasz się że dziewczyna zażartowała? Przestań....Dostałeś odpowiedzi, jak jest u nas i czego jeszcze oczekujesz?
  Odpowiedz
Oczekuję odpowiedzi na pytanie czy poza Orange i Netią w Halcnowie jest jeszcze jakiś inny internet kablowy.

No popatrz... Ja się czepiam żartu, ze kradnę sygnał sąsiadowi, a Ty się czepiasz sformułowania "cwaniaczki"... Jacy to małostkowi jesteśmy...
  Odpowiedz
Owszem, ale Ty zacząłeś impertynencje. Nie przesadzaj, żadnej insynuacji o złodziejstwo nie było. Na tym forum nie ma tego, jeśli mogę cię łaskawie poinformować. Oczekujesz odpowiedzi - ok. może jeszcze ktoś ci odpowie.
  Odpowiedz
Z niecierpliwoscią będę oczekiwał ;-)
  Odpowiedz
Pax, pax, pax! Deszczowa - wyluzuj i spróbuj nasiąknąć klimatem forum. Tu naprawdę się żartuje i nikt się nie obraża, ani nie próbuje obrażać innych. Najwyżej próbuje się inteligentnie odgryźć. Helcen - daj szansę nowemu.
Wzzystko w imię przyjaźni.
  Odpowiedz
Już wyluzowane. Z obu stron... Wink
  Odpowiedz
Ło matko! Ale się porobiło! Dobrze że mnie żadne Wi-Fi, Hi-Fi czy inne fi nie rusza i mogę z (udawanym ) spokojem się temu przypatrywać. Jak to, helcenie, szło? Luzuj kitę?!
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości