• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UWAGA, NIEBEZPIECZNY PIRAT DROGOWY!!!
Uważajcie na ciemnozielone Daewoo nr rej. BLT3990 poruszające się po Hałcnowie i Komorowicach. Młody człowiek poruszający się tym pojazdem łamie wszystkie możliwe przepisy ruchu drogowego narażając siebie i innych. Jeździ brawurowo i bardzo szybko. Możliwe, że w ogóle nie posiada prawa jazdy, na co wskazuje jego sposób poruszania się po drodze!!! W ciągu tylko 5 minut w dniu dzisiejszym naliczyłem mu znaczne przekroczenia prędkości w obszarze zabudowanym, wyprzedzanie w niebezpiecznym miejscu na podwójnej linii ciągłej i zamiar spowodowania kolizji drogowej poprzez zajeżdżanie drogi i nagłe hamowanie tuż przed innym pojazdem. Bardzo proszę o poważne potraktowanie tej informacji, zanim ktoś przez niego poniesie śmierć, bo wtedy będzie już za późno!!!
  Odpowiedz
[/align]Jesli to tylko możliwe - to trzeba mu zrobić fotkę i wysłać policji z opisem jego wyczynów!
  Odpowiedz
Jeśli go jeszcze spotkam, to pstryknę fotkę albo i filmik nakręcę. Dzisiaj nie zdążyłem. Na szczęście znam Pana naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Policji w Bielsku-Białej, którego serdecznie pozdrawiam.
  Odpowiedz
Znowu wypadek na Hałcnowskiej!

Dramat na ul. Hałcnowskiej

Zaczyna być coraz bardziej niebezpiecznie!
  Odpowiedz
(16-09-2011, 10:51 )tsp napisał(a): Zaczyna być coraz bardziej niebezpiecznie!

Nie dramatyzujmy, nie widzę nic dziwnego w takiej sytuacji. Wjazd w tył poprzedzającego pojazdu, zdarza się, szczególnie biorąc pod uwagę 'świeżość' osoby kierującej.

Odpowiedz
Sog, gratuluję,,luzackiego'' podejścia Wink.Co ma,,świeżość'' do tego? Pewnie było za szybko i tyle.Szkoda że do wielu osób skutki bezmyślności docierają dopiero po czasie.Nie zamierzam kozaczyć, bo pewnie wielu tak pomyśli czytając to.Proszę włączmy "WSZYSCY" myślenie przed jazdą.
  Odpowiedz
(16-09-2011, 19:02 )Sog napisał(a): Nie dramatyzujmy,

Sog, polecam wpis sygnowany przez "xy":

http://www.bielsko.biala.pl/20411,aktualnosci

Inni widzą zagrożenie brd...
  Odpowiedz
Chodziło mi ogólnie o fakt, że twierdzenie iż zaczyna się u nas robić coraz bardziej niebezpiecznie na podstawie jednego wypadku spowodowanego przez osobę mającą prawo jazdy max od ~roku jest mocno na wyrost.
  Odpowiedz
Jaki jeden wypadek? Wszak na Hałcnowskiej to już drugi wypadek w ostatnich tygodniach! W poprzednim zginęła młoda dziewczyna, a chłopak odniósł rany!
  Odpowiedz
Odniosłem się tylko do tej jednej informacji i nadal uważam, że akurat to konkretne wydarzenie nie powoduje, że na Hałcnowskiej robi się coraz niebezpieczniej. Nie odnosiłem się do całokształtu wydarzeń na tej ulicy w ostatnim czasie.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości