• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwierzęta Świata
[Obrazek: e7d1c75b0016d19d59a4183c]

[Obrazek: d6936e84000dda3259a41842]

[Obrazek: cc945ee4000bee8859a41849]

[Obrazek: 5122517b002abafa59a4185b]
  Odpowiedz
W szwabskiej przeglądarce, te zdjęcia wyglądały ok. Teraz widzę, że są przejaskrawione, to nie moja wina :-) Ciekawy temat, jak takie i inne oglądać. Ja mam m.f. Trzeba brać poprawkę na przeglądarkę i możliwości laptopa. Mój jest topowy, ale co z tego? Smile

Rafix: jeszcze 10 lat temu opłacało się kupować obiektywy i resztę w Niemczech. Sprawdziłem ceny, to już znacznie drożej niż u nas. Natomiast od niemieckich pryków, można za bezcen wydobyć były osprzęt do Praktiki, w tym Pankolar... Ciekawe, nie?
  Odpowiedz
Faktycznie, ale chyba sprzęt cyfrowy ale używany jest tańszy niż u nas.
  Odpowiedz
Nie wiem, ciężko się do niego dostać. Są tylko flohmarkt - targi staroci, a w gazetach nie widziałem takich ogłoszeń. Niemcy nie mają allegro, cała sprzedaż wysyłkowa odbywa się na ebay. Jeśli chodzi o nowy sprzęt, to szok po prostu. Kiedyś kolega mieszkający w Niemczech kupił mi Tamrona do Minolty - był o połowę tańszy niż u nas. Teraz jest dokładnie na odwrót...

Złaziłem całe niemałe miasto w poszukiwaniu czegoś w rodzaju komisu. Owszem były dwa z Practikami, nawet były te pocieszne skrzyżowania kałasznikowa z zenitem :-) Jak ktoś się jeszcze chciałby bawić analogowymi lustrzankami i dalmierzowcami, to może się obłowić. Cyfrowego sprzętu z drugiej ręki nie spotkałem nigdzie. Jeszcze rozpracuję Drezno - przenicuję molocha i napiszę za pięć lat, co i jak :-)))))) 

Fotosnajper :-)     ( fota z netu)

[Obrazek: e48e26670021af7d59b25a8d]
  Odpowiedz
Tair-świetne szkło na ptaszkiSmile
  Odpowiedz
(08-09-2017, 10:56 )helcen napisał(a): [Obrazek: e48e26670021af7d59b25a8d]

Ładne to zwierzątko!  Tongue  Z której części świata?
  Odpowiedz
Ładne zwierzątko, można nim uchwycić. Dzikie właśnie, jak zauważył Rafix np. ptaszki.
Trudniej byłoby osiołka z klapkami Big Grin
  Odpowiedz
Macie, widać, doświadczenie w chwytaniu ptaszków.  Big Grin
  Odpowiedz
Jaki pan, taki kram, jak widać po Tairze. Jeden ma co chwycić inny nie Big Grin
  Odpowiedz
Biedny...
Ale nie żal się już!  Tongue
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości