• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY
Drodzy forumowicze i zaglądający tutaj przygodni goście.
Od jakiegoś czasu pracujemy nad nową formułą naszej hałcnowskiej strony internetowej.
Pierwsze efekty tej pracy widać już na tym forum.
Strona jednak, a także to forum, istnieją przecież dla Was. Powinny więc być jak najbardziej przyjazne i komunikatywne.
Przyszła pora, by Was zapytać o to, czy idziemy w dobrym kierunku?
Może macie jakieś propozycje zmian i uzupełnień?
Piszcie, jeżeli będzie to możliwe - uwzględnimy.
Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie.
  Odpowiedz
Formuła jest słuszna, a detale można dopracować. Strona jest ok. Tyle moje zdanie - starego forumowicza.
  Odpowiedz
No i właśnie o te detale chodzi!
  Odpowiedz
(07-07-2017, 18:04 )tsp napisał(a): No i właśnie o te detale chodzi!

Właśnie wróciłem na Ojczyzny łono. Ponoć tu se jechał jakiś wyścig rowerowy tego kraju.  Nawet o tym nic tu nie ma? Czekaj tatka latka, można by teraz sparafrazować : czekaj pedale na detale  Smile  Oczywiście w sensie dosłownym, bo wiadomo, że nie w żadnym innym Smile))).
  Odpowiedz
(06-08-2017, 23:15 )helcen napisał(a):
(07-07-2017, 18:04 )tsp napisał(a): No i właśnie o te detale chodzi!

Właśnie wróciłem na Ojczyzny łono. Ponoć tu se jechał jakiś wyścig rowerowy tego kraju.  Nawet o tym nic tu nie ma? Czekaj tatka latka, można by teraz sparafrazować : czekaj pedale na detale  Smile  Oczywiście w sensie dosłownym, bo wiadomo, że nie w żadnym innym Smile))).
  Odpowiedz
Ano, ni ma.
Ni ma, bo niektórzy, zamiast tu coś wypisywać, szlajają się po jakichś helmutolandach. 
  Odpowiedz
(07-08-2017, 10:59 )tsp napisał(a): Ano, ni ma.
Ni ma, bo niektórzy, zamiast tu coś wypisywać, szlajają się po jakichś helmutolandach. 

W pogoni za euro, takie życie. Nie można być w dwóch miejscach równocześnie :-) Prawdę powiedziawszy, szykowałem się na ten przejazd z Nikonem, ale nagłe terminy wygoniły...Smile Szkoda, że ktoś, kto nie musi się szlajać, nie wykazał się...
  Odpowiedz
(07-08-2017, 11:19 )helcen napisał(a):
(07-08-2017, 10:59 )tsp napisał(a): Ano, ni ma.

W pogoni za euro, takie życie. Nie można być w dwóch miejscach równocześnie :-) Prawdę powiedziawszy, szykowałem się na ten przejazd z Nikonem, ale nagłe terminy wygoniły...Smile Szkoda, że ktoś, kto nie musi się szlajać, nie wykazał się...
  Odpowiedz
Zaciekawiają mnie ci wszyscy członkowie Rady Osiedla. Odzywali się tylko przed wyborami do Rady i to też nielicznie. Kiedyś Edek, na wyrost i na kredyt, napisał, że mógłbym być w tej Radzie.
Dobrze, że nie chciałem, bo mam spokój...Ja bym sobie na taki marazm nigdy nie pozwolił, bo moje nazwisko nie jest nalepką : "dziś nie przyjmuję"....
Zauważ tsp, że gadałeś o krowie, co ryczy i mleka nie daje, tylko ta krowa przeliczyła swe możliwości i zamiary i w tym była uczciwa....w odróżnieniu od niektórych....
  Odpowiedz
Szkoda, że ten, co się szlaja, nie zerka na profil FB tego, co się nie musi szlajać.
Może znalazłby tam film z tego wydarzenia...
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości