• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Dzieje Parafii NNMP w Hałcnowie "
Jeśli tylko będę tutaj, a nie na jakimś wyjeździe - to ci kupię.
A jeśli nie uda się wtedy, to "załatwię" ci w inny sposób.

PS.
Pozdrowienia dla "daleko".
  Odpowiedz
DziękujęSmile ......................
Mogę jedynie pozdrowić panienkę z okienka w job center, ale te pozdrowienia zapamiętam sobie na przyszłość....
  Odpowiedz
O co chodzi na tym forum? Mój post gdzieś zniknął. Ciekawe dlaczego? Tworzycie tu jakieś kółko wzajemnych przegadywań się, we 4 czy 6 osób, a jak ktoś nowy się odezwie to się wam nie podoba. Dziwne to trochę. Czy ten post jest gdzieś przeniesiony? ( o książce,, Dzieje........ "? To forum na pewno nie jednoczy Hałcnowian, co by nie napisać to i tak po kilku wpisach pan,, halc" i pan "tsp" się ze sobą przegadują tak że nikt nie ma ochoty tego czytać, zresztą chyba i tak tylko wy tu zaglądacie, ja się bynajmniej wypisuje z tad.
Niedostępny
  Odpowiedz
Wystarczy się rozejrzeć. Prawdopodobnie w odpowiedzi na sugestię kk6603, moderator przeniósł wątek do "Pogaduszek". Wolno mu....
TUTAJ
(...)
  Odpowiedz
evv1 - a czego ten post dotyczył? Czy na pewno był tutaj? Jeżeli Krzysio przenosi, a tylko on to robi, to informuje dokąd przeniósł.
Ja kasuję tylko posty wpisywane przez złośliwe roboty i wyjątkowo uporczywe reklamy - ale też o tym informuję...

Jeszcze jedno - nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że coś się nie podoba. Ja lubię, kiedy nowi coś piszą.
  Odpowiedz
Mnie się od razu nie podobało rozdwajanie tych wątków, no i proszę, awanturkaSmile Jak ktoś jest nowy, to ma prawo się zdenerwować, sorry pan halc się rozgaduje....
  Odpowiedz
Proszę o informację, jak można usunąć swój profil?
Niedostępny
  Odpowiedz
To chyba ciężka sprawa. Ja parę razy próbowałem, ale co najwyżej jakiegoś żałosnego bana dawaliSmile
  Odpowiedz
Prawdę mówiąc, też nie wiem.
Może Krzysio cokolwiek będzie mógł powiedzieć.
Ale może nie trzeba usuwać, a po prostu niczego nie pisać?
  Odpowiedz
Helcenku - mam dla ciebie rzeczoną książkę.
Odezwij się jak wrócisz.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości