• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Dzieje Parafii NNMP w Hałcnowie "
evv1 - akurat Twojego wpisu jako sarkazmu nie odczytałam, rozumiem, że to może razić. Naprawdę było bardzo mało czasu Sad Natomiast w książce jest mnóstwo wiedzy, autor spędził wiele, wiele godzin na dotarciu do dokumentów, zgromadzeniu danych, zdjęć... Wartość tego materiału jest ogromna. Mimo wszystko, miłej lektury i oglądania zdjęć Smile
  Odpowiedz
Evv1- doszukasz się wiedzy mimo literówek...przecież to zrobili amatorzy, po amatorsku i tylko dla chwały. Jeśli zapłaciłaś choć jednego zeta za to, przepłaciłaś, bo z tego co piszesz to mocno wybrakowany produkt. Szkoda, że nie można niczego dobrze zrobić....
  Odpowiedz
No, ja przynajmniej troszkę, troszeczkę współpracowałem - i przy gromadzeniu pewnych danych i troszkę przy korekcie pewnego fragmentu.
A co to znaczy korekta książki doskonale wiem, bo kiedyś to przerabiałem...
Helcenowi zaś powiem, że tylko ten nie robi błędów w książce, kto jej nie pisze.
  Odpowiedz
tsp napisał(a):(...) Helcenowi zaś powiem, że tylko ten nie robi błędów w książce, kto jej nie pisze.
To są prawdy oczywiste. A ten, co koryguje nawet swoją książką jest zwolniony? Można oddać komuś książkę z błędami? Chyba mamy inne standardy...
  Odpowiedz
Chyba mamy standardy i wymagania podobne, jednak z nieco innych pozycji patrzymy.

Niemniej jednak przypomnę helcenowi, że sam wyraziłem zdziwienie. Przyłączam się jednak do gratulacji składanych przez AniSzy.
  Odpowiedz
Ależ ja też, bo książka ponoć ciekawaSmile
  Odpowiedz
No to odetchnąłem.
  Odpowiedz
Nie wiem skąd podejrzenie i chwilowy bezdech:-)
Lepiej by ktoś, kto zna to dzieło, spróbował je wypromować na stronie. Ja się dowiedziałem od pani forumowiczki, że coś takiego, jak ta książka istnieje. Jakby nie napisała o tych literówkach, tobym nie wiedział...
Daje to do myślenia? Nie o moją niewinną i skromną duszę cho, tylko o mechanizm. Czy słowo "promocja" to jakieś tabu tutaj? Czy komuś się wydaje, że wystarczą "kanały kościelne". Nie wszyscy chodzą do tego kościoła, a nawet objawię straszną tajemnicę, że niektórzy do żadnego.
Ale interesować się tematyką książki mogą.....
  Odpowiedz
Masz rację, promocja książki jest raczej żadna...
  Odpowiedz
Tylko dlaczego??? Brak środków, czy chęci? Może kościół powinien zadbać o to. Nie wiem. Na razie największą promocją są literówki....
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości