Niestety, ankieta nie działa
Rondo
0%
0
Sygnalizacja
0%
0
0 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przebudowa skrzyżowania ulic Wyzwolenia - Witosa
Rondo. Tylko pytanie, czy wlot z ul. Witosa nie jest zbyt blisko wlotu z ul. Wyzwolenia od strony centrum Hałcnowa?
  Odpowiedz
helcen napisał(a):Uprzejmie informuję, że ankieta nie działa.

A to zonk!
To kolejny przyczynek do próby zreformowania strony i forum...
  Odpowiedz
Nie czyta się mejli chyba Smile
  Odpowiedz
Mi też się tam widzi rondo.
  Odpowiedz
Ankieta nie działa i forum się sypie, jak napisał nieoceniony Krzysio, też gadam : rondo. To mój głos w niedziałającej ankiecie. Sygnalizacja, to w tym przypadku same kłopoty.
  Odpowiedz
Jedno rondo w Hałcnowie już jest i co się dzieje rano przed rondem od strony kościoła? I odwrotnie, popołudniu od miasta korek przed rondem sięga Kępy Halcnowskiej. Wlot z Witosa na nowe rondo będzie miał pierwszeństwo nad Wyzwolenia, murowane korki od strony Hałcnowa. Połowa Pisarzowic i okolic pojedzie przez Krzemionki, Witosa do miasta, bo będzie łatwiej się włączyć mając pierwszeństwo nad Wyzwolenia. Osobne pasy dla skręcających, prawo i lewo skręty, mi się bardziej podoba sygnalizacja. Nowoczesna sygnalizacja ma możliwości regulacji ruchem w określonych porach dnia. Ruchem na rondzie reguluje życie... Jeden punkt dla sygnalizacji.
  Odpowiedz
AniSzy napisał(a):Nie czyta się mejli chyba

Maile się czyta, chyba.
Ale czasu się nie ma na odpowiadanie na wszystkie.
Toteż odpowiada się na forum - w taki sposób, jak w 12.

domel napisał(a):Wlot z Witosa na nowe rondo będzie miał pierwszeństwo nad Wyzwolenia

Niezwykle odkrywcza i postępowa ta inżynieria ruchu domela.
Pierwszeństwo dla jednego z wlotów na rondzie...
Domel, na sygnalizacji także musisz czekać i tworzą się kolejki pojazdów.

Tak, czy siak, rondo ma większą przepustowość, aniżeli skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną. Oczywiście zależy to także od struktury kierunkowej ruchu, ale przeciętnie tak się przyjmuje.
  Odpowiedz
Istnieją w przyrodzie znaki "ustąp"...
  Odpowiedz
Jednak ja za rondem zagłosuję. Na kierunku Bielsko - Hałcnów ruch jest więc będzie miał kto przyblokować ruch z Witosa. W centrum ruch od Janowickiej jest znikomy, a co za tym idzie Hałcnowska blokuje ruch ob Bielska. Wink
  Odpowiedz
Krzysio jako doświadczony kierowca wie, co mówi. Ja coraz mniej jeżdżę, bo nie muszę, ale popieram rondo (o czym już wyżej pisałem).
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości