• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chodnik na ul. Janowickiej - kontynuacja budowy
Powiedziałabym, że się "wypośrodkowało" dosłownie
  Odpowiedz
[Obrazek: 025c65150001ffd656b451de]

Czerwoną linią zaznaczyłem rzeczywisty przebieg granicy miasta. Niebieska strzałka wskazuje dotychczasową lokalizację tablic. W miejsce wskazane strzałką zieloną przenieśli je inteligentni inaczej pracownicy pewnej firmy.
Gdzie tablice są teraz? Muszę sprawdzić...

Sprawdziłem. Jest dobrze.
  Odpowiedz
To się nazywa dokładne rozpoznanie. Dzięki bardzo Tsp, dobra robota
  Odpowiedz
Chodnika przybywa, a drzew ubywa... Jestem przerażony! Nie dało się inaczej?
  Odpowiedz
Niestety, nie...
  Odpowiedz
Ale tempo jest imponujące i to cieszy! Moje sąsiadki mogą już bezpiecznie i w czystych butach iść na zakupy do Rąby. Raduję się tym bardziej, iż to Rada Osiedla Hałcnów poprzedniej kadencji pod naszym tj. tsp i moim światłym (ha, ha, ha) kierownictwem z uporem walczyła o kontynuację budowy tegoż chodnika aż do granic z Janowicami.Big Grin
  Odpowiedz
Brawo WY! Smile To jest prawdziwa skuteczność!
  Odpowiedz
Niczego nie ujmuję obecnej radzie, która to z prawdziwym oddaniem i uporem pilnuje, by to dzieło znalazło godne zakończenie!Smile
  Odpowiedz
Chodnik prawie gotowy, a kolejne drzewa znikają... Tak z pięćdziesiąt sztuk wycięto wzdłuż ścieku, zwanego "stowkami".
  Odpowiedz
Stan mojej wiedzy na ten temat jest następujący:
znikają te drzewa, które miały podcięte korzenie ( w wyniku budowy systemu odprowadzającego wodę, który musi towarzyszyć budowie takiego chodnika), a od lat były pochylone w kierunku jezdni (m.in. z powodu systematycznego podcinania gałęzi wzdłuż linii energetycznej) i teraz w poważny sposób zagrażały uczestnikom ruchu drogowego. 4 wywrócone po ostatnich wichurach drzewa w moim sadzie potwierdzają, iż było to realne zagrożenie.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości