• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hałcnowski Dzień Sportu
Parę fotek "na gorąco".
Gdzie okiem nie sięgnąć, wszędzie młodzi ludzie garnący się do sportu. To cieszy.
[Obrazek: p1020386.jpg]
[Obrazek: w900.png]
[Obrazek: p1020384.jpg]
Fotoman w innej, niż zwykle, roli:
[Obrazek: p1020381.jpg]

Chyba go rozkojarzyłem, bo puścił gola:Blush
[Obrazek: p1020382.jpg]

Czmychnąłem więc stamtąd jak najszybciej.
Udało się jednak załapać na jedną z ostatnich koszulek! Shy
Szkoda, że czarnych już zabrakło.Cool
Podobno będzie jednak dodruk!!! Big Grin
  Odpowiedz
To skoro fotoman puścił tę bramkę może oznaczać, że to zdjęcie zaważyło na końcowym wyniku rozgrywkiSmile A no fakt koszulki rozchodziły sie jak świeże bułeczki.
  Odpowiedz
Przygotowujemy się do kolejnej edycji dnia sportu w Hałcnowie. Może ma ktoś z was pomysł na jakieś nowe, realne do przeprowadzenia w naszych warunkach konkurencje sportowe, jakieś konkursy, gry, zabawy?
  Odpowiedz
Parę lat temu miejscowi rowerzyści dali niezły pokaz swoich umiejętności. Może teraz są jacyś ich następcy, którzy chcieliby pokazać co potrafią?
Tamci się ożenili, ustatkowali...Big Grin
  Odpowiedz
Może bieg z jajkiem na łyżce byłby fajna a zarazem śmieszna konkurencją...
  Odpowiedz
No i w worku! Koniecznie!!!
  Odpowiedz
albo rzut jajkiem do celu Big GrinBig Grin
  Odpowiedz
A celem będzie... Tongue
  Odpowiedz
ha, ha, może ktoś się zgłosi na ochotnika na cel, ja mam propozycję kręcenia hula hopem, parami, kto zrzuci odpada, zwycięzcy przechodzą dalej, i tak do skutku
A co powiecie o tenisie ziemnym?
Ilu byłoby chętnych?
Może dałoby się wynająć korty w Hałcnowie na ten dzień np na 3 godziny i w zależności od ilości chętnych rozegrać turniej, ale tu potrzeba osoby, która by się znała na zasadach gry.
  Odpowiedz
Tenis ziemny? No, no - bardzo ciekawa propozycja!

Szkoda, że nie mamy dużych plantacji pomidorów. Finałem dnia sportu mogłaby wówczas być totalna pomidorowa bitwa - jak to można oglądać w telewizji. Smile
Mamy jednak krowy, więc tak jak w Pampelunie można je wypuścić na ulice w zastępstwie byków!
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości