• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bieżące pogaduszki na temat działania Rady Miejskiej
Czym wy się tam zajmujecie? [Obrazek: 786.gif]
  Odpowiedz
tsp napisał(a):(...)Chodzi o to, że Rada Miejska upoważniła Pana Prezydenta do ustalenia stawek opłat za korzystanie z nowego publicznego WC...

A gdzie ten kibel? Jestem zainteresowany, byle Pan Prezydent nie postanowił mnie zrujnować ....
  Odpowiedz
Jak to "czym się zajmujemy"? Toż gospodarką miejską! Publiczne WC do niej się zaliczają.
  Odpowiedz
Pogratulować...
  Odpowiedz
A ty się nie zajmujesz sprawami ścieków bytowych w gospodarce domowej?
Jeżeli rzeczywiście nie, to nie mam ci czego gratulować...
To w żadnej gospodarce nie dzieje się samo przez się.
  Odpowiedz
Ale pozostaje pytanie, gdzie kibelki którymi,,włada'' prezidentos.Wink
  Odpowiedz
Na razie jeden - przy ul. Kopernika.

Zobacz tutaj

Odpowiedz
To próba wpisania komentarza w nowym forum.
  Odpowiedz
(01-06-2017, 13:33 )tsp napisał(a): To próba wpisania komentarza w nowym forum.

tsp napisał(a):To w żadnej gospodarce nie dzieje się samo przez się.

Biedny komuch....Ależ jesteś skażony tym syfem. W każdej normalnej gospodarce, to dzieje się samo przez się, kibel to podstawa fizjologiczna i nie ma się czego wstydzić. W Niemczech za taką ulgę kasują 40 centów. Ja i tak leję za drzewem przy dworcu, ale jestem tylko Polaczkiem:-) Muszę przyznać jednak, że tam kible są zawsze w pobliżu, tylko szkoda płacić za kibel, jak za piwo w markecie, taka mentalność :-)
  Odpowiedz
Photo 
Helcen, samo przez się, to dzieje się pod krzaczkiem albo za stodołą. W każdej gospodarce to włodarze danej miejscowości powinni o rozwiązywanie takich potrzeb zadbać. Tyle, że nie powinno to aż takiej kasy pochłaniać, jak miało to miejsce u nas.
W Chorwacji dość powszechne jest zamawianie kawy (bardzo dobrej!) w kafejce i korzystanie z ich ustronnego miejsca. Wychodzi taniej, aniżeli zapłata za samą toaletę (publiczną, lub w tej kafejce).  Smile
A tak wygląda to w Brukseli 

[Obrazek: deb4519e000b26a25949f787]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości