• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Interwencje radnego
tsp - dowiem się szczegółów, dam znać. Dziękuję.
  Odpowiedz
Domelu, żadnych spięć ani napięć w mej wypowiedzi nie ma. Jest dokładnie to, co miało być. Ale z odczuciami, tak jak z emocjami się nie dyskutuje, po prostu są.
  Odpowiedz
Może jestem trochę przewrażliwiony ostatnio dużo biegałem po urzędach i to dlatego.[Obrazek: 0wacko2.gif] Ale fajnie by było, gdybyś drogi DEX-ie używał emotikonów, właściwie odebrałbym ton i emocje twoich wypowiedzi np. Smile [Obrazek: 037.gif] [Obrazek: 0blush2.gif] znajdziesz je tu spróbuj Smile
  Odpowiedz
dex54 napisał(a):rada osiedla nie może nic bądź prawie nic, a dobry radny może wszystko bądź prawie wszystko.

I tu bym dyskutował! Czy tak przypadkiem życie nie przynosi nam dowodów na to, że jednak może być inaczej?
  Odpowiedz
A gdzie sławne tsp-owe wyczucie kija w... i sarkazmu?!
Domelu, nie przepadam za emotikonami, ot i wszystko.
  Odpowiedz
Tablica na Pisarskiej nie rzuca się w oczy. Dopiero teraz ochrzcił ją helcen ( treść grzecznie zamazałem, żeby nie było krypto).

[Obrazek: 81ab2c12000fd50554881f42]
  Odpowiedz
Pięknie powieszone, dyskretnie z bokuWink
  Odpowiedz
helcen napisał(a):treść grzecznie zamazałem, żeby nie było krypto

Już widzę tabuny ciekawskich ludzi (ze mną włącznie) chcących sprawdzić, co za ogłoszenie helcen powiesił Smile O to cho... Wink
  Odpowiedz
No i co, sprawdziłeś?
  Odpowiedz
Tym razem nie interwencja, ale informacja.
Ponieważ troszkę nam sypnęło, warto przypomniec sobie zasady utrzymania zimowego dróg w naszym mieście.
Informacja TUTAJ , a szczegóły TUTAJ
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości