• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Interwencje radnego
Wszystkich zainteresowanych uprzejmie informuję, że

1 - Zapadlisko na ul. Okręgowej zostało zasypane destruktem.
2 - Oświetlenie ul.Mikołajczyka jest w trakcie budowy, do czasu końcowych czyności odbiorczych inwestycji, niektóre lampy mogą jeszcze nie świecić.
3 - Zapadlisko na ul. Bystrej zostało rozpoznane przez MZD. Temat zostanie załatwiony w odpowiedniej kolejności.
4 - Sprawa oświetlenia przejścia na ul. Wyzwolenia obok SP 28 została przekazana Urzędowi Miejskiemu w dniu 20.11.2014. Czekam na informację o sposobie rozwiązania problemu.
5 - W dniu 05.12.2014 przekazałem do MZD uwagi dotyczące zbyt wysokich krzaków na rondzie (u zbiegu ulic Janowicka - Hałcnowska), zasłaniających pieszych wkraczających na przejście. Oczekuję reakcji zarządu drogi.
6 - Prowadzę rozmowy z Wydziałem Mienia Gminnego w sprawie ulicy Kryształowej - oczekuję stanowiska Pani Naczelnik Wydziału, kolejne spotkanie zaplanowano na poniedziałek 8 grudnia.
7 - Na ul. Pisarskiej (obok pętli autobusowej) zainstalowano tablicę ogłoszeń

[Obrazek: zdjecie.jpg]
  Odpowiedz
To ja chciałabym zgłosić do interwencji. Przy ul. wyzwolenia, w okolicy świateł i skrzyżowania z Al. Niepodległości działa kilka firm, m. in. fryzjer, kosmetyka, ubezpieczenia i kwiaciarnia. Niezwykle trudno stamtąd - bezpiecznie - wyjechać na ulicę. Podobno kilkukrotnie było zgłaszane w MZD aby zainstalować tam lustro, naprzeciw wyjazdu tak, aby można było zobaczyć samochód jadący z góry, z kopca. Teraz widzi się go w ostatniej chwili, bo jest tam zakręt. Szalenie niebezpieczne!
  Odpowiedz
A tak z ciekawości:
- Kto i komu zgłaszał?
- Co odpowiedziano?

Na marginesie - istnieje jeszcze Rada Osiedla Hałcnów...
  Odpowiedz
Smile
Nie wiem, kto komu konkretnie, takie info dostałam od mojej fryzjerki, że "zgłaszali". Gdzie mają zatem to zgłosić, żeby było skutecznie? Tam teraz sporo klientów przyjeżdża.
  Odpowiedz
Sprawa dotyczy drogi - a więc Miejski Zarząd Dróg.
Tyle że nie do końca drogi, a zjazdu z drogi do posesji prywatnych...
  Odpowiedz
Radny napisał(a):(...)Na marginesie - istnieje jeszcze Rada Osiedla Hałcnów...

A jakby to tak napisać bez myślnika?
  Odpowiedz
Z myślnikiem czy bez... nie obciążajcie zanadto radnego. Chociaż większość tych problemów zgłoszona została na ostatnim posiedzeniu RO Hałcnów i radny sam dzielnie wziął je "na klatę". Mnie się to osobiście bardzo podoba.
W niektórych przypadkach ( np. zapadlisko na Bystrej ) dublujemy się.
  Odpowiedz
Dublujemy?
A skądże. Uzupełniamy!
  Odpowiedz
Może być. Na pewno tak jest ładniej. Jak zwal, tak zwał, byle szło do przodu, a ludziom żyło się dostatniej.
A radny zainteresował się już zagadnieniami odśnieżania? Oby interwencje w tej sprawie przyszły jak najpóźniej!
  Odpowiedz
Dzięki za info o tablicy. Skorzystam ze swoim ogłoszeniem. W imieniu szarych żuczków dziękuję.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości